MENY

Kontakt

Välkommen att höra av dig!

Vårt huvudkontor ligger på Parkgatan 2 i centrala Jönköping, inom promenadavstånd från de flesta av våra fastigheter.

Telefonnummer:
036-35 40 40

Besöksadress:

Parkgatan 2
553 15 Jönköping

Postadress:

Box 27
551 12 Jönköping

Tommy Fritz

Tommy Fritz

VD

070 - 831 71 71

tommy@tosito.se

Malin Rosenberg

Malin Rosenberg

Kund & Fastighetsansvarig


070 - 831 71 62

malin@tosito.se

Gustaf Hjertquist

Gustaf Hjertquist

Projektchef

070 - 968 56 81

gustaf@tosito.se

Christian Gustavsson

Christian Gustavsson

Kund & Säljansvarig Nyproduktion

076 - 852 02 42

christian@tosito.se

Calle Ingerman

Calle Ingerman

Projektledare

076-807 14 14

calle@tosito.se

Andrea Fritz

Andrea Fritz

Administration

036 - 35 40 40

andrea@tosito.se

Ronnie Hancic Londos

Ronnie Hancic Londos

Driftstekniker

070 - 350 04 02

ronnie@tosito.se

Stefan Hollender

Stefan Hollender

Driftstekniker

073 - 096 60 48

stefan@tosito.se

Jan Ulmstål

Jan Ulmstål

Fastighetsskötare

070 - 350 04 36


jan@tosito.se

Edis Muheljic

Edis Muheljic

Fastighetsskötare

070 - 483 55 81

edis@tosito.se

Ulrika Pantzar

Ulrika Pantzar

Ekonomi


036 - 35 40 45

ulrika.pantzar@advisorgruppen.se